Vatikankodin postar Query
VatikanCittà del VaticanoCittà del Vaticano: 00120
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Città del Vaticano, Città del Vaticano: 00120

00120

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Città del Vaticano, Città del Vaticano
Qytet :Città del Vaticano
Rajon 1 :Città del Vaticano
Vend :Vatikan
Kodi Postar :00120

Informacione të Tjera
Gjuhë :Italian (IT)
Kodi Rajoni :
gjerësi :41.90292
gjatësi :12.45339
Zona Koha :Europe/Vatican
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Città del Vaticano, Città del Vaticano është e vendosur në Vatikan.Kodi i saj është zip 00120.

Të tjerët u kërkohet në
 • 00120 Città+del+Vaticano,+Città+del+Vaticano
 • 100490 100490,+Stradă+Malu+Rosu,+Ploieşti,+Ploieşti,+Prahova,+Sud+Muntenia
 • 458362 Figaro+Street,+44,+Opera+Estate,+Singapore,+Figaro,+Siglap,+East
 • 700000 Quận+6,+700000,+Quận+6,+Hồ+Chí+Minh,+Đông+Nam+Bộ
 • 8009 Tanwalang,+8009,+Sulop,+Davao+del+Sur,+Davao+Region+(Region+XI)
 • 86010 Metsapoole,+Häädemeeste,+Pärnumaa
 • 5370 Δερύνεια+Κάτω/Deryneia+Kato,+Αμμόχωστος/Ammochostos
 • 156425 Jiejinkou+Township/街津口乡等,+Tongjiang+City/同江市,+Heilongjiang/黑龙江
 • J5409 Niquivil,+San+Juan
 • 4348 Okato,+4348,+New+Plymouth,+Taranaki
 • 3351 Ross+Creek,+Golden+Plains,+Victoria+country,+Victoria
 • 3510-756 Rua+Infesta,+Viseu,+Viseu,+Viseu,+Portugal
 • 83000 Taroudant,+83000,+Taroudant,+Sous-Massa-Drâa
 • 23887 Canova,+23887,+Olgiate+Molgora,+Lecco,+Lombardia
 • 533429 Tirumali,+533429,+Yeleswaram,+East+Godavari,+Andhra+Pradesh
 • 835302 Hirhi,+835302,+Lohardaga,+Lohardaga,+Jharkhand
 • 110106 110106,+Mokoloki,+Obafemi-Owode,+Ogun
 • 4468 Kienberg,+Kienberg,+Gösgen,+Solothurn/Soleure/Soletta
 • 05620 Ccarihuaccachi,+05620,+Pullo,+Parinacochas,+Ayacucho
 • 562103 562103,+Ogbia,+Ogbia,+Bayelsa
Città del Vaticano, Città del Vaticano,00120 ©2014 kodin postar Query